BIBLIA TRENERA PERSONALNEGO

okładka BIBLIA TRENERA PERSONALNEGO

5/5

(247 opinii)

Poradnik dla Trenerów Personalnych z zakresu marketingu, sprzedaży oraz biznesu w pytaniach i odpowiedziach. Na rynku pojawia się coraz więcej Trenerów Personalnych. Dziesiątki szkół co miesiąc wprowadzają na rynek nowych graczy. Jednak tylko garstce...

Zapoznaj się z ofertą 
JAK OTRZYMAM DOSTĘP DO EBOOKA?

Po zakończeniu płatności zostanie wysłany do Ciebie e‑mail z linkiem do jednokrotnego pobrania e‑booka.

39.00 zł

Kupuję teraz

ikona duża dawka motywacji

duża dawka motywacji

ikona e-book od razu gotowy do pobrania

E‑book od razu gotowy do pobrania

ikona gwarancja uzyskania 100% efektu

gwarancja uzyskania 100% efektu

JAK OTRZYMAM DOSTĘP DO EBOOKA?

Po zakończeniu płatności zostanie wysłany do Ciebie e‑mail z linkiem do jednokrotnego pobrania e‑booka.

Poprawiając nawyki żywieniowe i dbając o zdrowie, chcę dodatkowo:

EBOOK: BIBLIA TRENERA PERSONALNEGO

Zadbasz o zdrowie i kondycję
Zrealizujesz swoje cele szybko i efektywnie
Zwiększysz swoją energię i wydajność
Wprowadzisz zdrowe nawyki

Tylko teraz, Ebook: BIBLIA TRENERA PERSONALNEGO możesz kupić za 39.00 zł

KUP TERAZ!

O mnie

- Współzałożyciel Instytutu Rozwoju Trenerów Personalnych Fit Academy
- Autor książek „Trener Personalny – jak zacząć zarabiać na swojej pasji?" „Biblia Trenera Personalnego” i "70 Błędów Młodego Przedsiębiorcy"
- Właściciel sieci Barber Shopów "Warsztat Cięcia"
- Właściciel ogólnopolskiej Sieci placówek edukacyjnych i szkół językowych Szkoła 5+ i Mobilny Lektor
- Trener Personalny i Instruktor Kulturystyki

POCZĄTKI
Już w wieku 21 zajmowałem się zarządzaniem projektami sprzedażowymi dla największych polskich firm, m. i...

Czytaj więcej

- Współzałożyciel Instytutu Rozwoju Trenerów Personalnych Fit Academy
- Autor książek „Trener Personalny – jak zacząć zarabiać na swojej pasji?" „Biblia Trenera Personalnego” i "70 Błędów Młodego Przedsiębiorcy"
- Właściciel sieci Barber Shopów "Warsztat Cięcia"
- Właściciel ogólnopolskiej Sieci placówek edukacyjnych i szkół językowych Szkoła 5+ i Mobilny Lektor
- Trener Personalny i Instruktor Kulturystyki

POCZĄTKI
Już w wieku 21 zajmowałem się zarządzaniem projektami sprzedażowymi dla największych polskich firm, m. in. Netia, Orange, NC+. Mój zespół sprzedawców liczył ponad 30 osób i osiągał ponadprzeciętne wyniki. Moi przełożeni widzieli we mnie potencjał, co pozwoliło mi w krótkim czasie rozwijać swoje zdolności.

Od samego początku wspinając się po szczeblach kariery zawodowej, wiedziałem, że w każdym z nas jest ogromny potencjał, trzeba go tylko odkryć i uwierzyć w siebie, stosować proste zasady i reguły które działają zawsze i na każdego

ETAP PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
W wieku 22 lat zdałem sobie sprawę, że praca na etacie nie jest dla mnie. Zdolności sprzedażowe i marketingowe skusiły mnie do spróbowania swoich sił w biznesie.

Karierę młodego przedsiębiorcy rozpocząłem rok później - mając 23 lata. Otworzyłem swoją pierwszą szkołę językową, aby już w niespełna rok dynamicznie rozbudować sieć szkół Mobilny Lektor i otworzyć kolejne placówki edukacyjne Szkoły Matematyki 5+.

Placówki działają obecnie w 10 największych miastach w Polsce. Trzy z nich działają również na zasadzie franszyzy. Współpracuję z ponad 60 nauczycielami i lektorami.

SUKCES DZIĘKI SWOJEJ PASJI
Od samego początku wiedziałem, że to, co chcę robić w życiu to motywować, uczyć oraz zarażać radością innych. Będąc Trenerem Personalnym okryłem, że sport daje więcej niż tylko dobre samopoczucie i zdrowie. To ciągła walka ze sobą, swoimi słabościami i niekończąca się możliwość rozwoju.

We wrześniu 2015 roku w Warszawie, wraz z Michałem Moczulskim otworzyłem Instytut Rozwoju Trenerów Personalnych Fit Academy. 3 miesiące szkolenia obejmowały zasięgiem już 3 miasta w Polsce. Oryginalny koncept i pomysł przyczyniły się do dynamicznego rozwoju firmy.

Fit Academy na tle innych szkół wyróżnia się autorskimi modułami szkoleniowymi z zakresu sprzedaży, marketingu i kreowania wizerunku Trenerów Personalnych, co pozwala ich uczestnikom, oprócz zdobycia wiedzy praktycznej i teoretycznej, rozpoczęcie kariery w branży Fitness i uczy jak zacząć zarabiać na swojej pasji.

Kupuję BIBLIA TRENERA PERSONALNEGO

BIBLIA TRENERA PERSONALNEGO

Poradnik dla Trenerów Personalnych z zakresu marketingu, sprzedaży oraz biznesu w pytaniach i odpowiedziach. Na rynku pojawia się coraz więcej Trenerów Personalnych. Dziesiątki szkół co miesiąc wprowadzają na rynek nowych graczy. Jednak tylko garstce z nich uda się przebić przez silną konkurencję i pracować w tym pięknym zawodzie.
Jedno jest pewne - WARTO!

Biblia Trenera Personalnego to kilkadziesiąt odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez Trenerów Personalnych chcących zarabiać i budować swoją silną markę. W swojej najnowszej książce zebrałem najpopularniejsze pytania, które przez dwa lata otrzymywałem od Trenerów Personalnych i odpowiedziałem na nie, na podstawie swojego doświadczenia biznesowego i trenerskiego. To także poradnik w którym znajdują się odpowiedzi na wątpliwości osób, które chcą dowiedzieć się jak naprawdę wygląda praca Trenera Personalnego w Polsce. To także wezwanie do kierowania się etyką i uczciwością, ale również pracy nad sobą i swoimi trenerskimi kompetencjami.


O CZYM JEST BIBLIA TRENERA PERSONALNEGO?

Wielu Trenerów zadaje sobie pytanie, dlaczego innym udaje się mieć mnóstwo klientów, mieć pełne grafiki, popularność i zarabiać duże pieniądze. Ta książka odpowiada na pytania, jak kierować swoim budowaniem wizerunku, jak i na co zwrócić szczególną uwagę w marketingu, porusza również zagadnienia z zakresu prawa, podatków, księgowości i uczy pozyskiwania klientów wraz z kompleksową sprzedażą swoich usług i tworzeniu swoich produktów.

Biblia Trenera Personalnego pokazuje, że praca Trenera Personalnego nie musi skupiać się tylko na prowadzeniu treningów i ciężkiej pracy od rana do nocy. Dzięki niej zrozumiesz, że możesz zarabiać w inny sposób, dzięki tworzeniu swoich produktów i kursów.

Opisuję w niej również liczne przykłady problemów, z którymi na co dzień spotykają się Trenerzy Personalni wraz z ich rozwiązaniem. Wszystkie odpowiedzi na pytania są poparte moim doświadczeniem w budowaniu biznesów o zasięgu krajowym lub poparte odpowiednimi specjalistycznymi dziedzinami prawa, marketingu i księgowości.

To szereg doświadczeń które zdobyłem podczas 6 lat prowadzenia trzech firm. W książce szczegółowo omawiam:

Jak reklamować siebie i swoje usługi, na co zwracać szczególną uwagę i jakich błędów nie popełniać budując biznes Trenera Personalnego
Jak założyć firmę, zoptymalizować podatki i co zrobić, aby przestać się bać zawiłości prawa podatkowego
Jak pozyskiwać klientów i stworzyć stałe źródło dochodów, zapobiegając rotacji i sezonowości w branży fitness
Jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych, jak wypalenie zawodowe i trudni klienci
Jak poprowadzić konsultacje, aby zakończyła się sprzedażą i nauczyć się sprzedawać dzięki swojej naturalności i wrodzonym zdolnościom
Jakie nawyki i kompetencje wpływają na Twój rozwój oraz jakich narzędzi powinieneś używać w swojej pracy, aby ją sobie ułatwić
Dzięki temu będziecie mogli poznać fundamentalne zasady, którymi kieruję się podczas budowania kolejnych biznesów, ucząc się na moich błędach i zaoszczędzając wiele pieniędzy, frustracji i przede wszystkim czasu.

Rzeczywistość pracy Trenera Personalnego nie ma nic wspólnego ze sztucznie wykreowanym wizerunkiem trenerów, które możemy oglądać na co dzień w social media. Ma ona ciemne i jasne strony, wiedzie przez wiele wyrzeczeń, to ciężka i fizyczna praca. Książka nie jest pisana pod publikę, nie jest napisana po to, aby się każdemu podobała i zmotywowała do pracy. Jest szczera, prawdziwa i bez sztucznego kolorowania rzeczywistości pracy Trenera Personalnego w Polsce.


DLACZEGO POSTANOWIŁEM NAPISAĆ TĘ KSIĄŻKĘ?

Wierzę, że każdy kto kieruje się chęcią pomocy może zostać dobrym Trenerem Personalnym i może wpływać pozytywnie na życie innych ludzi. Wiem też, że ciężko jest przebić się przez rzeszę nowych Trenerów którzy pojawiają się na rynku z nowymi pomysłami na swoją promocję. Ja również byłem w okresie, w którym pracowałem od rana do nocy, byłem przemęczony i nie miałem czasu dla siebie i swoich bliskich. Rozumiem, że chęć zarabiania jest silną pokusą, ale można w niej łatwo się zatracić.

Biblia Trenera Personalnego to całkiem inna książka niż „Trener Personalny - Jak zacząć zarabiać na swojej pasji?”. Nie ma w niej miejsca na motywacje, to suche fakty, przemyślenia i wskazówki, do których będziecie mogli wracać zawsze kiedy będziecie potrzebować odpowiedzi na nurtujące Was pytania.


DLA KOGO JEST TA KSIĄŻKA?

Biblia Trenera Personalnego jest przede wszystkim dla wszystkich tych, którzy chcą wnieść swój biznes Trenerski na wyższy poziom. Dla Trenerów, którzy są dopiero na początku swojej drogi i nie wiedzą jak zacząć, ale również dla tych, którzy są już od lat na rynku mają silną pozycję, ale chcą rozwinąć swoją karierę i zbudować dochodowy biznes w branży fitness. Jednak nie jest to książka dla wszystkich. Jeśli jesteś początkującym Trenerem, który nie ma pojęcia o branży, podstawach marketingu i przedsiębiorczości, nigdy nie przeprowadził nawet jednego treningu personalnego lub konsultacji, lepiej jeśli zaczniesz od mojej pierwszej książki i dopiero z czasem zaczniesz rozumieć branże fitness.

Kolejną grupą są Trenerzy którzy chcą przestać żyć z treningów personalnych i myślą o otwarciu biznesu, w którym będą zatrudniać innych. Pokazuję kulisy moich biznesów, w których zatrudniam kilkadziesiąt osób i każda z firm działa w innej branży, ale zasady i fundamenty budowania firmy są bez względu na branżę takie same.

Ta książka ma w Was wzbudzić przekonanie, że praca Trenera to pasja i misja, a nie łatwy zarobek bazujący na niewiedzy klientów. Po jej przeczytaniu powinieneś być pewien, że chcesz pomagać innym i to właśnie na dawaniu tego co najlepsze w pierwszej kolejności powinieneś się skupić. Jeśli nawyk dawania na zawsze zagości w Twojej karierze, przełoży się to również na Twoje zarobki i rozwój kariery.

Rozdział I Marketing
Reklama jest dźwignią handlu, marketing jest tym co potrzebujesz opanować, aby rozwijać swój wizerunek i lepiej zarabiać, nie ucz się na błędach, wykorzystaj moje i zdobywaj doświadczenie poparte dowodami.

Rozdział II Sprzedaż i praca z klientem
Nie bój się sprzedaży, naucz się jej w sposób naturalny i zgodny z Tobą. Poznaj tajniki sprzedaży bez sprzedawania, wykorzystaj swoje mocne strony i najskuteczniejsze techniki.

Rozdział III Biznes Trenera Personalnego
Nie musisz zawsze być sam, nie musisz pracować wiele godzin, aby dobrze zarabiać i nie musisz spędzać całych dni poza domem. Internet daje nam wiele możliwości, naucz się jak tworzyć własne produkty, jak założyć i budować firmę i jak skupić się na najważniejszych czynnikach.

Rozdział IV Rozwój
To najważniejsza część Twojego życia, która da Ci satysfakcję z życia zawodowego i nie tylko. Ciągła chęć rozwoju, praca nad sobą, swoimi nawykami i rozwijaniem kompetencji, wymaga dużo wysiłku i nauki. Skorzystaj z moich najskuteczniejszych metod motywacji, budowania pozytywnych nawyków i zarządzania sobą w czasie.RECENZJE CZYTELNIKÓW

Sięgnąłem po tę krótką książkę jakiś czas temu, aby zgłębić moją wiedzę na temat profesji moich klientów. Już po samym przyjrzeniu się @biznestopodróż, podejście autora do pracy Trenera wydawało mi się bardzo ciekawe. Nie sądziłem jednak, że książka będzie aż tak przesycona umiejętnościami sprzedaży, budowania relacji i marketingu. Jakby nie patrzę, te skillsy są przydatne niemal w każdym biznesie. I to samo mówił Autor, rekomendując książkę, ale nie dowierzałem. Przerabiając lekturę, miałem wrażenie, że Pan Lesław chyba prowadził treningi dla samego Briana Tracy’ego, Dale’a Carnegiego i Tima Ferrisa. Z mojego marketingowego punktu widzenia, książka została oparta na naprawdę solidnych technikach, które pomagają nie tylko pozyskiwać nowych klientów, ale także budować z nimi długotrwałe relacje.Wszystkie metody zostały opisane w tak łatwy i przejrzysty sposób, że można się zdziwić, jak skuteczne one mogą być, gdy zostaną odpowiednio wdrożone. ⠀ Cała wiedza przekazana jest przez pryzmat pracy Trenera, jednak muszę przyznać – książka rzeczywiście może się przydać każdemu, kto chce ruszyć z jakimkolwiek projektem.⠀ Lektura nie tylko zacementowała moją wiedzę w branży treningów, ale zaskoczyła mnie również kilkoma ciekawostkami w temacie samego marketingu i zainspirowała do kilku projektów. ⠀ Branża fitness nie ma dziś łatwo. ⠀ Myślę jednak, że ta drobna inwestycja może wyjść na dobre niejednemu Trenerowi w tych “chorych” inaczej czasach…
- JAKUB BOBER

__________________________________________
Na Lesława trafiłem kilka lat temu, kiedy jeszcze nie było żadnych książek po polsku dla trenerów personalnych. Pamiętam, że wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie, ponieważ był pionierem jeżeli chodzi o prowadzenie biznesu przez trenerów.
Kupiłem jego wszystkie książki, biblię trenera personalnego w dwóch wersjach (e-book + książka papierowa) i jestem bardzo zadowolony. Lesław pisze bardzo prostym i jasnym językiem. Jego drugą książka (Biblia trenera personalnego) bardzo pomogą mi uporządkować to co już wiedziałem oraz można powiedzie , że wyniosła mnie o 2 poziomy do góry jeżeli chodzi o mój własny biznes.
Zdecydowanie polecam książki Lesława każdemu, kto jest trenerem personalnym, ale nie tylko. Branże podobne jak dietetycy czy masażyści również sporo wyniosą z jego publikacji.
- KAROL SOBCZYK

__________________________________________
Przeczytałem ostatnio dwie książki „Trener Personalny-Jak zacząć zarabiać na pasji” i „Biblia Trenera Personalnego” .Na początku napisze ,ze nie jest to recenzja kolegi,bo właściwie się nie znamy, tylko przez fb, a tak naprawdę ktoś mógłby mnie nazwać jego „konkurencja”,dlatego, ze tez zajmuje się rozwijaniem biznesu trenerów w AMS Wrocław. Obie książki uważam za bardzo wartościowe ,pisane prostym, fajnym językiem, który dotrze do każdego trenera, praktyczne wskazówki, jak zacząć i rozwijać biznes i jak go utrzymać ,żeby przynosił pieniądze na lata. Pierwsza książką polecam szczególnie trenerom początkującym, mówi o prostych sprawach, ale to są proste sprawy, dla trenerów, którzy już maja świetne biznesy, a dla początkujących okażą się bardzo pomocne.” Biblia Trenera Personalnego” polecam wszystkim trenerom, którzy chcą udoskonalić biznes i mieć klientów na lata. Podobały mi się te książki i uważam je za wartościowe, ponieważ mamy podobna filozofię, pomagać trenerom zarabiać na swojej pasji, dlatego chętnie będę je polecał na swoich wykładach trenerom. Zawsze na wykładach mówię o współpracy z trenerami zamiast tworzeniu niepotrzebnej konkurencji i będę pierwszy ,który będzie się tej zasady trzymał. Czy zgadzam się ze wszystkim? Nie ,ale nie muszę. Zgadzam się z jego filozofia i bardzo mi się to podoba. Ważne ,ze uważam ,ze są to książki wartościowe i wierze, ze pomogą trenerom rozwinąć biznes. Mam kolejny wykład za 10 dni i na pewno będę polecał obie książki trenerom, którzy będą uczestniczyli w moich zajęciach.
- MARIO PT

__________________________________________
Po przeczytaniu każdej z książki oraz zrobieniu świetnego kursu u Lesława okazało się że mam pełne ręce roboty aby poprawić swój wizerunek, marketing oraz rozwój biznesu. Minął rok od przeczytania pierwszej, a ja zarabiam jako trener więcej niż w poprzedniej firmie na etacie i jestem pewny że bez wiedzy z książek i kursu nie dokonał bym tego w tak krótkim czasie💪💪💪 POLECAM!
- MARCIN HARDY

__________________________________________
Przeczytałam obie książki dwa razy, znajomi mówili nie czytaj takich książek bo to wszystko zapewne zbyt kolorowe i za dużo sobie sama wyobrażasz. O nie! W tych książkach nasza praca trenera nie jest opisana tylko w różowych okularach. Polecam każdemu bez względu na to na jakim poziomie w tej chwili się znajduje. Zawarte są ważne informacje za pewne które być może każdy z nas wie ale nie zawsze się ich stosuje, wiele tych wskazówek można stosować nie tylko w tej branży ale i w całym naszym życiu i otoczeniu. Uświadamia nas jak naprawdę wygląda praca trenera jak osiągnąć sukces zaznaczając ze na wszystko musimy sobie zapracować nic nie przyjdzie samo, a jeśli tylko chcesz osiągniesz swój cel.
- GOSIA NIEDZIÓLKA

5/5

(247 opinii)

39.00 zł

Kupuję teraz

ikona duża dawka motywacji

duża dawka motywacji

ikona e-book od razu gotowy do pobrania

E‑book od razu gotowy do pobrania

ikona gwarancja uzyskania 100% efektu

gwarancja uzyskania 100% efektu

Wybrany e-book
Cena:
100.00 zł
Kod rabatowy: KUPON10
-20%
Razem
80.00 zł
Posiadam kod rabatowy
Wybrany e-book
książka tło
e-book

Podaj swój adres e-mail

Po zakończeniu płatności zostanie wysłany do Ciebie e‑mail z linkiem do jednokrotnego pobrania e‑booka.

Pomoc

Informacje o Gym Planner

  • Czym właściwie jest Gym Planner i dlaczego warto korzystać z serwisu?

    Gym Planner to nowoczesna wyszukiwarka trenerów personalnych, dietetyków i ekspertów fitness. Dzięki niej możesz rozpocząć współpracę z trenerem lub dietetykiem w najbliższej okolicy, a także skontaktować się online z ekspertami z całej Polski. Dzięki Gym Planner znajdziesz klub fitness, będziesz mógł podzielić się swoją opinią oraz chwalić się osiągnięciami!

  • Czym jest Polski Związek Trenerów Personalnych (PZTP)?

    Polski Związek Trenerów Personalnych (PZTP) to organizacja zrzeszająca społeczność trenerów personalnych. PZTP przede wszystkim udziela akredytacji dla instytucji organizujących kursy trenera personalnego na podstawie ustalonych wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Ministerstwem Edukacji Narodowej kwalifikacji trenera personalnego według ministerialnych Sektorowych Ram Kwalifikacji. Każdy trener personalny ma prawo do ubiegania się o licencję PZTP poprzez rekomendowane kursy, szkoły czy na kierunku studiów AWF ze specjalizacją trener personalny.

Jak zacząć korzystać z Gym Planner

Ważne funkcjonalności Gym Planner

Bezpieczeństwo moje i mojego konta

Stwórz własną stronę internetową.

Zyskaj możliwość prowadzenia podopiecznych online dzięki wbudowanym funkcjonalnościom narzędzia Gym Planner
Abonament 69 zł / miesiąc*

*Dotyczy pojedynczej transakcji. Twoja karta nie będzie obciążana automatycznie. Twoja strona zostanie aktywowana w ciągu 7 dni roboczych od dokonania płatności.


Stwórz własną stronę internetową

Zmiana hasła Hasło musi składać się z min. 8 znaków oraz zawierać małe i duże litery, cyfry i znaki specjalne (!@#$%^&*()_+-=<>?)

Twoje zgłoszenie zostało przesłane!

Dziękujemy, przyjęliśmy Twoje zgłoszenie. Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą we wskazanym przez Ciebie czasie.

Konto tego podopiecznego nie jest jeszcze aktywne

Ten klient nie uzupełnił swojego profilu i nie wypełnił jeszcze ankiet.
Poinformujemy Cię, gdy jego profil będzie aktywny i będziecie mogli się skontaktować.

Wróć do profilu

Trwa przekierowywanie

Zaczekaj chwilę, właśnie następuje przekierowanie do strony...