70 BŁĘDÓW MŁODEGO PRZEDSIĘBIORCY

okładka 70 BŁĘDÓW MŁODEGO PRZEDSIĘBIORCY

5/5

(253 opinii)

Poradnik dla młodego przedsiębiorcy, dzięki któremu unikniesz najczęstszych błędów prowadząc biznes

Dowiedz się jak prowadzić biznes, unikać pułapek przy zatrudnianiu, delegowaniu, inwestowaniu i rozwoju Twojej firmy.

Praktyczna wiedza zebra...

Zapoznaj się z ofertą 
JAK OTRZYMAM DOSTĘP DO EBOOKA?

Po zakończeniu płatności zostanie wysłany do Ciebie e‑mail z linkiem do jednokrotnego pobrania e‑booka.

39.00 zł

Kupuję teraz

ikona duża dawka motywacji

duża dawka motywacji

ikona e-book od razu gotowy do pobrania

E‑book od razu gotowy do pobrania

ikona gwarancja uzyskania 100% efektu

gwarancja uzyskania 100% efektu

JAK OTRZYMAM DOSTĘP DO EBOOKA?

Po zakończeniu płatności zostanie wysłany do Ciebie e‑mail z linkiem do jednokrotnego pobrania e‑booka.

Poprawiając nawyki żywieniowe i dbając o zdrowie, chcę dodatkowo:

EBOOK: 70 BŁĘDÓW MŁODEGO PRZEDSIĘBIORCY

Zadbasz o zdrowie i kondycję
Zrealizujesz swoje cele szybko i efektywnie
Zwiększysz swoją energię i wydajność
Wprowadzisz zdrowe nawyki

Tylko teraz, Ebook: 70 BŁĘDÓW MŁODEGO PRZEDSIĘBIORCY możesz kupić za 39.00 zł

KUP TERAZ!

O mnie

- Współzałożyciel Instytutu Rozwoju Trenerów Personalnych Fit Academy
- Autor książek „Trener Personalny – jak zacząć zarabiać na swojej pasji?" „Biblia Trenera Personalnego” i "70 Błędów Młodego Przedsiębiorcy"
- Właściciel sieci Barber Shopów "Warsztat Cięcia"
- Właściciel ogólnopolskiej Sieci placówek edukacyjnych i szkół językowych Szkoła 5+ i Mobilny Lektor
- Trener Personalny i Instruktor Kulturystyki

POCZĄTKI
Już w wieku 21 zajmowałem się zarządzaniem projektami sprzedażowymi dla największych polskich firm, m. i...

Czytaj więcej

- Współzałożyciel Instytutu Rozwoju Trenerów Personalnych Fit Academy
- Autor książek „Trener Personalny – jak zacząć zarabiać na swojej pasji?" „Biblia Trenera Personalnego” i "70 Błędów Młodego Przedsiębiorcy"
- Właściciel sieci Barber Shopów "Warsztat Cięcia"
- Właściciel ogólnopolskiej Sieci placówek edukacyjnych i szkół językowych Szkoła 5+ i Mobilny Lektor
- Trener Personalny i Instruktor Kulturystyki

POCZĄTKI
Już w wieku 21 zajmowałem się zarządzaniem projektami sprzedażowymi dla największych polskich firm, m. in. Netia, Orange, NC+. Mój zespół sprzedawców liczył ponad 30 osób i osiągał ponadprzeciętne wyniki. Moi przełożeni widzieli we mnie potencjał, co pozwoliło mi w krótkim czasie rozwijać swoje zdolności.

Od samego początku wspinając się po szczeblach kariery zawodowej, wiedziałem, że w każdym z nas jest ogromny potencjał, trzeba go tylko odkryć i uwierzyć w siebie, stosować proste zasady i reguły które działają zawsze i na każdego

ETAP PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
W wieku 22 lat zdałem sobie sprawę, że praca na etacie nie jest dla mnie. Zdolności sprzedażowe i marketingowe skusiły mnie do spróbowania swoich sił w biznesie.

Karierę młodego przedsiębiorcy rozpocząłem rok później - mając 23 lata. Otworzyłem swoją pierwszą szkołę językową, aby już w niespełna rok dynamicznie rozbudować sieć szkół Mobilny Lektor i otworzyć kolejne placówki edukacyjne Szkoły Matematyki 5+.

Placówki działają obecnie w 10 największych miastach w Polsce. Trzy z nich działają również na zasadzie franszyzy. Współpracuję z ponad 60 nauczycielami i lektorami.

SUKCES DZIĘKI SWOJEJ PASJI
Od samego początku wiedziałem, że to, co chcę robić w życiu to motywować, uczyć oraz zarażać radością innych. Będąc Trenerem Personalnym okryłem, że sport daje więcej niż tylko dobre samopoczucie i zdrowie. To ciągła walka ze sobą, swoimi słabościami i niekończąca się możliwość rozwoju.

We wrześniu 2015 roku w Warszawie, wraz z Michałem Moczulskim otworzyłem Instytut Rozwoju Trenerów Personalnych Fit Academy. 3 miesiące szkolenia obejmowały zasięgiem już 3 miasta w Polsce. Oryginalny koncept i pomysł przyczyniły się do dynamicznego rozwoju firmy.

Fit Academy na tle innych szkół wyróżnia się autorskimi modułami szkoleniowymi z zakresu sprzedaży, marketingu i kreowania wizerunku Trenerów Personalnych, co pozwala ich uczestnikom, oprócz zdobycia wiedzy praktycznej i teoretycznej, rozpoczęcie kariery w branży Fitness i uczy jak zacząć zarabiać na swojej pasji.

Kupuję 70 BŁĘDÓW MŁODEGO PRZEDSIĘBIORCY

70 BŁĘDÓW MŁODEGO PRZEDSIĘBIORCY

Poradnik dla młodego przedsiębiorcy, dzięki któremu unikniesz najczęstszych błędów prowadząc biznes

Dowiedz się jak prowadzić biznes, unikać pułapek przy zatrudnianiu, delegowaniu, inwestowaniu i rozwoju Twojej firmy.

Praktyczna wiedza zebrana w jedną książkę dzięki której zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy, uchronisz siebie i swoją firmę przed zagrożeniem, dowiesz się jak zapewnić sobie i firmie bezpieczeństwo finansowe i uniknąć błędów które prawdopodobnie popełnisz lub z którymi na pewno prędzej czy później się zmierzysz.

Ta książka to analiza 7 lat prowadzenia trzech firm, moich błędów które popełniłem i lekcje które z nich wyciągnąłem, tak abyś Ty, mógł ich uniknąć. To także dowód, że biznes można budować na zaufaniu i w zgodzie z ważnymi dla Ciebie wartościami.

70 BŁĘDÓW MŁODEGO PRZEDSIĘBIORCY
Wiele osób próbuje dawać Ci złote rady. Powstało setki książek, kursów, webinarów, szkoleń i wystąpień które mówią Ci jak prowadzić biznes. Niemalże każdy chwali się sukcesami, osiągnięciami, wynikami jakie udało mu się osiągnąć. Omijając porażki, błędy i trudne sytuacje. Łatwo jest budować biznes, kiedy wszystko nam sprzyja, kiedy pojawiają się inwestorzy, zastrzyk gotówki od rodziców, stabilne zaplecze finansowe, pomoc bliskich, wielkie dotacje od państwa lub po prostu kiedy mamy farta.

Dlaczego tak mało doradców mówi o błędach? Dlaczego tak mało jest publikacji które uczą nas jak unikać biznesowych błędów? To przecież przez błędy, upadają firmy, ludzie się zadłużają, następują wielkie kryzysy i pojawiają się życiowe dramaty.

Jedno jest pewne. Prawdopodobnie już ktoś popełnił błąd podobny do Twojego, prawdopodobnie już też ktoś sobie z nim poradził. Właśnie dlatego powstała ta książka.

Ucz się na błędach, ale najlepiej cudzych.

DLACZEGO NAPISAŁEM TĘ KSIĄŻKĘ?
Bo wierzę, że biznes nie musi kojarzyć się z ryzykiem, stresem, strachem i ciężką pracą. Każdy kto zaczyna prowadzić firmę prędzej czy później zmierzy się z przeszkodami które czekają na każdego przedsiębiorcę w Polsce. Postanowiłem pomóc wszystkim tym którzy chcą uniknąć błędów i dotkliwych konsekwencji i dowiedzieć się jak im zapobiegać.

Celem tej książki jest zmuszenie czytelnika do samodzielnego myślenia, do zadawania pytań i wzięcia pod uwagę konsekwencji błędów które wystąpiły w moich biznesach.
Książka obejmuje 7 lat prowadzenia moich firm w trzech różnych branżach z trzema różnymi modelami biznesowymi od firmy w 100% prowadzonej zdalnie do biznesu stacjonarnego.

Moje dwie poprzednie książki “Trener Personalny - Jak zacząć zarabiać na swojej pasji?” i “Biblia Trenera Personalnego” skierowane były głównie do wąskiej grupy specjalistów 70 błędów młodego przedsiębiorcy to całkiem inna książka. Skierowana do każdej osoby która prowadzi lub chce zacząć prowadzić biznes.

DLA KOGO JEST TA KSIĄŻKA?
70 błędów młodego przedsiębiorcy to przede wszystkim konkretna wiedza. Dopasowana do każdego rodzaju biznesu. To nie książka którą czyta się dla przyjemności, w której występują zbędne wypełniacze tekstu i ozdobniki. Nie znajdziesz w niej pustej motywacji która trwa kilka chwil.

To książka skierowana do przedsiębiorców którzy mają wątpliwości czy można budować biznes oparty na uczciwości, jasnych zasadach i którzy mają wątpliwości, czy budowanie dochodowego biznesu w Polsce jest możliwe. To książka również dla wszystkich tych którzy boją się zatrudniać pracowników, boją się, że zostaną oszukani i boją się odpowiedzialności. Również dla tych, którym biznes zabrał życie prywatne, rozbił rodzinę, relacje. Biznes i spełnione życie prywatne może iść ze sobą w parze. Kolejna grupa to Ci którzy się boją, boją się rzucić pracy na etacie, boją się ryzyka i konsekwencji. Boją się, że nie mają wystarczającej wiedzy i że sobie nie poradzą.
Ta książka ma Was przekonać, że biznes to przygoda, że błędów można uniknąć i wystarczy przeczytać tylko jedną książkę, aby zaoszczędzić lub zarobić sporo pieniędzy.


RECENZJE CZYTELNIKÓW

Jestem świeżutko po lekturze książki "70 błędów młodego przedsiębiorcy" i chętnie podzielę się swoimi wrażeniami. Jeśli chodzi o styl w jakim książka jest napisana to bardzo przypadł mi do gustu, bo często się spotykam z książkami, które mają czegoś nauczy , ale są napisane takim "językiem", który nudzi i zabija chęć czytania przez taki "jałowy" styl podręcznika. Ta książka jest zupełnie inna pod kątem stylu - styl jest przede wszystkim luźny przez co nie nudzi bo ma się wrażenie jakby się po prostu brało udział w rozmowie z dobrym kumplem, którego zna się wiele lat. Dzięki temu ta książka jest zarówno dla osób starszych i młodych tak jak ja. Starsi znajdą coś dla siebie przy okazji dostając kopniaka do działania (i to takiego wręcz trenerskiego), a młodzi oprócz motywacji dostaną porcję przydatnej wiedzy bez "męki" związanej z lekturą książki. Jeśli chodzi o treść książki to nie ma tutaj miejsca na zbędną gadkę co jest dużym plusem, bo uwielbiam konkrety, a dodatkowo konkrety bazujące na doświadczeniu. Sporo się dowiedziałem też na temat tego jak działać i czego unikać działając w biznesie. Myślę, że ta książka na spokojnie jest godna polecenia każdemu kogo kręci prowadzenie własnej działalności.
- RAFAŁ MACIEJEWSKI


__________________________________________
Zdecydowanie polecam. Książka otwiera oczy, poszerza horyzonty ale przede wszystkim dodaje wiatru w żagle i za to jestem wdzięczna najbardziej!
Utwierdza w przekonaniu, że warto podjąć ryzyko, iść pod prąd i spróbować swoich sił w realizacji planów i marzeń.
Gratuluję
- ANIA MOLLER


__________________________________________
Książkę właśnie skończyłam! Zdecydowanie jest to pozycja, którą powinna przeczytać każda osoba, która chce założyć bądź prowadzić swoją firmę.
Niektóre błędy miałam wrażenie, że znam z autopsji:P !
Pozycja zdecydowanie otwiera oczy na wiele kwestii i daje do myślenia,
Pozdrawiam serdecznie i dzięki, za dzielnie się wiedzą!
- OLGA BIAŁAS


__________________________________________
Polecam! Rzetelna dawka wiedzy.
Książki podsuwają ciekawe pomysły i wskazówki na stworzenie sobie więcej możliwości.
- KAMIL MIŚKIEWICZ

5/5

(253 opinii)

39.00 zł

Kupuję teraz

ikona duża dawka motywacji

duża dawka motywacji

ikona e-book od razu gotowy do pobrania

E‑book od razu gotowy do pobrania

ikona gwarancja uzyskania 100% efektu

gwarancja uzyskania 100% efektu

Wybrany e-book
Cena:
100.00 zł
Kod rabatowy: KUPON10
-20%
Razem
80.00 zł
Posiadam kod rabatowy
Wybrany e-book
książka tło
e-book

Podaj swój adres e-mail

Po zakończeniu płatności zostanie wysłany do Ciebie e‑mail z linkiem do jednokrotnego pobrania e‑booka.

Pomoc

Informacje o Gym Planner

  • Czym właściwie jest Gym Planner i dlaczego warto korzystać z serwisu?

    Gym Planner to nowoczesna wyszukiwarka trenerów personalnych, dietetyków i ekspertów fitness. Dzięki niej możesz rozpocząć współpracę z trenerem lub dietetykiem w najbliższej okolicy, a także skontaktować się online z ekspertami z całej Polski. Dzięki Gym Planner znajdziesz klub fitness, będziesz mógł podzielić się swoją opinią oraz chwalić się osiągnięciami!

  • Czym jest Polski Związek Trenerów Personalnych (PZTP)?

    Polski Związek Trenerów Personalnych (PZTP) to organizacja zrzeszająca społeczność trenerów personalnych. PZTP przede wszystkim udziela akredytacji dla instytucji organizujących kursy trenera personalnego na podstawie ustalonych wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Ministerstwem Edukacji Narodowej kwalifikacji trenera personalnego według ministerialnych Sektorowych Ram Kwalifikacji. Każdy trener personalny ma prawo do ubiegania się o licencję PZTP poprzez rekomendowane kursy, szkoły czy na kierunku studiów AWF ze specjalizacją trener personalny.

Jak zacząć korzystać z Gym Planner

Ważne funkcjonalności Gym Planner

Bezpieczeństwo moje i mojego konta

Stwórz własną stronę internetową.

Zyskaj możliwość prowadzenia podopiecznych online dzięki wbudowanym funkcjonalnościom narzędzia Gym Planner
Abonament 69 zł / miesiąc*

*Dotyczy pojedynczej transakcji. Twoja karta nie będzie obciążana automatycznie. Twoja strona zostanie aktywowana w ciągu 7 dni roboczych od dokonania płatności.


Stwórz własną stronę internetową

Zmiana hasła Hasło musi składać się z min. 8 znaków oraz zawierać małe i duże litery, cyfry i znaki specjalne (!@#$%^&*()_+-=<>?)

Twoje zgłoszenie zostało przesłane!

Dziękujemy, przyjęliśmy Twoje zgłoszenie. Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą we wskazanym przez Ciebie czasie.

Konto tego podopiecznego nie jest jeszcze aktywne

Ten klient nie uzupełnił swojego profilu i nie wypełnił jeszcze ankiet.
Poinformujemy Cię, gdy jego profil będzie aktywny i będziecie mogli się skontaktować.

Wróć do profilu

Trwa przekierowywanie

Zaczekaj chwilę, właśnie następuje przekierowanie do strony...