TRENER PERSONALNY JAK ZACZĄĆ ZARABIAĆ NA SWOJEJ PASJI

okładka TRENER PERSONALNY JAK ZACZĄĆ ZARABIAĆ NA SWOJEJ PASJI

5/5

(260 opinii)

Jeśli kiedykolwiek zadałeś sobie pytanie dlaczego inni mogą mieć pracę, która jest ich hobby i mogą zarabiać, robiąc to co kochają - dobrze trafiłeś. Moja książka jest stworzona dla Ciebie. To skuteczne i inspirujące narzędzie nie tylko dla Trenerów...

Zapoznaj się z ofertą 
JAK OTRZYMAM DOSTĘP DO EBOOKA?

Po zakończeniu płatności zostanie wysłany do Ciebie e‑mail z linkiem do jednokrotnego pobrania e‑booka.

29.00 zł

Kupuję teraz

ikona duża dawka motywacji

duża dawka motywacji

ikona e-book od razu gotowy do pobrania

E‑book od razu gotowy do pobrania

ikona gwarancja uzyskania 100% efektu

gwarancja uzyskania 100% efektu

JAK OTRZYMAM DOSTĘP DO EBOOKA?

Po zakończeniu płatności zostanie wysłany do Ciebie e‑mail z linkiem do jednokrotnego pobrania e‑booka.

Poprawiając nawyki żywieniowe i dbając o zdrowie, chcę dodatkowo:

EBOOK: TRENER PERSONALNY JAK ZACZĄĆ ZARABIAĆ NA SWOJEJ PASJI

Zadbasz o zdrowie i kondycję
Zrealizujesz swoje cele szybko i efektywnie
Zwiększysz swoją energię i wydajność
Wprowadzisz zdrowe nawyki

Tylko teraz, Ebook: TRENER PERSONALNY JAK ZACZĄĆ ZARABIAĆ NA SWOJEJ PASJI możesz kupić za 29.00 zł

KUP TERAZ!

O mnie

- Współzałożyciel Instytutu Rozwoju Trenerów Personalnych Fit Academy
- Autor książek „Trener Personalny – jak zacząć zarabiać na swojej pasji?" „Biblia Trenera Personalnego” i "70 Błędów Młodego Przedsiębiorcy"
- Właściciel sieci Barber Shopów "Warsztat Cięcia"
- Właściciel ogólnopolskiej Sieci placówek edukacyjnych i szkół językowych Szkoła 5+ i Mobilny Lektor
- Trener Personalny i Instruktor Kulturystyki

POCZĄTKI
Już w wieku 21 zajmowałem się zarządzaniem projektami sprzedażowymi dla największych polskich firm, m. i...

Czytaj więcej

- Współzałożyciel Instytutu Rozwoju Trenerów Personalnych Fit Academy
- Autor książek „Trener Personalny – jak zacząć zarabiać na swojej pasji?" „Biblia Trenera Personalnego” i "70 Błędów Młodego Przedsiębiorcy"
- Właściciel sieci Barber Shopów "Warsztat Cięcia"
- Właściciel ogólnopolskiej Sieci placówek edukacyjnych i szkół językowych Szkoła 5+ i Mobilny Lektor
- Trener Personalny i Instruktor Kulturystyki

POCZĄTKI
Już w wieku 21 zajmowałem się zarządzaniem projektami sprzedażowymi dla największych polskich firm, m. in. Netia, Orange, NC+. Mój zespół sprzedawców liczył ponad 30 osób i osiągał ponadprzeciętne wyniki. Moi przełożeni widzieli we mnie potencjał, co pozwoliło mi w krótkim czasie rozwijać swoje zdolności.

Od samego początku wspinając się po szczeblach kariery zawodowej, wiedziałem, że w każdym z nas jest ogromny potencjał, trzeba go tylko odkryć i uwierzyć w siebie, stosować proste zasady i reguły które działają zawsze i na każdego

ETAP PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
W wieku 22 lat zdałem sobie sprawę, że praca na etacie nie jest dla mnie. Zdolności sprzedażowe i marketingowe skusiły mnie do spróbowania swoich sił w biznesie.

Karierę młodego przedsiębiorcy rozpocząłem rok później - mając 23 lata. Otworzyłem swoją pierwszą szkołę językową, aby już w niespełna rok dynamicznie rozbudować sieć szkół Mobilny Lektor i otworzyć kolejne placówki edukacyjne Szkoły Matematyki 5+.

Placówki działają obecnie w 10 największych miastach w Polsce. Trzy z nich działają również na zasadzie franszyzy. Współpracuję z ponad 60 nauczycielami i lektorami.

SUKCES DZIĘKI SWOJEJ PASJI
Od samego początku wiedziałem, że to, co chcę robić w życiu to motywować, uczyć oraz zarażać radością innych. Będąc Trenerem Personalnym okryłem, że sport daje więcej niż tylko dobre samopoczucie i zdrowie. To ciągła walka ze sobą, swoimi słabościami i niekończąca się możliwość rozwoju.

We wrześniu 2015 roku w Warszawie, wraz z Michałem Moczulskim otworzyłem Instytut Rozwoju Trenerów Personalnych Fit Academy. 3 miesiące szkolenia obejmowały zasięgiem już 3 miasta w Polsce. Oryginalny koncept i pomysł przyczyniły się do dynamicznego rozwoju firmy.

Fit Academy na tle innych szkół wyróżnia się autorskimi modułami szkoleniowymi z zakresu sprzedaży, marketingu i kreowania wizerunku Trenerów Personalnych, co pozwala ich uczestnikom, oprócz zdobycia wiedzy praktycznej i teoretycznej, rozpoczęcie kariery w branży Fitness i uczy jak zacząć zarabiać na swojej pasji.

Kupuję TRENER PERSONALNY JAK ZACZĄĆ ZARABIAĆ NA SWOJEJ PASJI

TRENER PERSONALNY JAK ZACZĄĆ ZARABIAĆ NA SWOJEJ PASJI

Jeśli kiedykolwiek zadałeś sobie pytanie dlaczego inni mogą mieć pracę, która jest ich hobby i mogą zarabiać, robiąc to co kochają - dobrze trafiłeś. Moja książka jest stworzona dla Ciebie. To skuteczne i inspirujące narzędzie nie tylko dla Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness, ale również dla tych, którzy chcą rozpocząć nowy etap swojego życia i potrzebują konkretnych wskazówek, od czego zacząć i jakie podjąć kroki, aby pasja stała się źródłem dochodu i wolności finansowej.

Pomimo tego, że książka odnosi się bezpośrednio do Trenerów Personalnych - jest stworzona także dla Ciebie!

Jeśli szukasz inspiracji i motywacji, masz pomysł na swój biznes tylko boisz się zacząć, bo nie wiesz jak, boisz się porażki, nie znasz się na marketingu, boisz się biurokracji, boisz się, że popadniesz w długi lub masz inne wymówki... Skończ się tłumaczyć i skorzystaj z praktycznych porad, które odnoszą się do każdej branży i które zastosowałem sam w praktyce, jak widać z niezłym skutkiem 😉

Dlaczego postanowiłem napisać tę książkę
Trener Personalny - to brzmi dumnie. Jest nas coraz więcej, coraz trudniej o klienta, zaczyna się ostra rywalizacja. Branża nabiera rozpędu i wygrają tylko najlepsi. Co miesiąc na rynku pojawia się przynajmniej 200 osób z dyplomem "Trener Personalny". Nowi trenerzy są pełni zapału i liczą na dobry zarobek, robiąc to, co lubią.

Jaka jest rzeczywistość?
90% kursantów nigdy trenerami nie zostanie, nigdy nie pozyska nawet jednego klienta, nie stworzy jednej diety, ani planu treningowego.
Nie, dlatego, że nie pozwalają na to kompetencje. Kurs Trenera Personalnego to początek - podstawy podstaw - aby rozpocząć proces kształcenia się w tym niesamowitym zawodzie.

Prowadząc firmy szkoleniowe, których absolwentów można liczyć w setkach, zauważyłem, że większość osób kończących kursy i mających dużą wiedzę (często nawet większą niż trenerzy, którzy działają już na rynku od lat) nie zarabia i zniechęca się. Nie potrafią oni pracować z klientem, promować swoich usług i ich sprzedawać.

Zasady sprzedaży, marketingu, pozyskania i utrzymania klienta są podobne w wielu branżach - w tym także Fitness.

Trener Personalny - Jak zacząć zarabiać na swojej pasji?
To narzędzie, które zebrało w całość lata moich doświadczeń, zarówno jako Trener Personalny, ale również jako osoba, która stworzyła od podstaw w niespełna 2,5 roku trzy firmy o zasięgu ogólnopolskim.

Liczę, że wiedza którą podzieliłem się w książce, będzie dla Ciebie wartościowa i przyczyni się bezpośrednio do Twojego rozwoju - nie tylko w zakresie pracy Trenera.

5/5

(260 opinii)

29.00 zł

Kupuję teraz

ikona duża dawka motywacji

duża dawka motywacji

ikona e-book od razu gotowy do pobrania

E‑book od razu gotowy do pobrania

ikona gwarancja uzyskania 100% efektu

gwarancja uzyskania 100% efektu

Wybrany e-book
Cena:
100.00 zł
Kod rabatowy: KUPON10
-20%
Razem
80.00 zł
Posiadam kod rabatowy
Wybrany e-book
książka tło
e-book

Podaj swój adres e-mail

Po zakończeniu płatności zostanie wysłany do Ciebie e‑mail z linkiem do jednokrotnego pobrania e‑booka.

Pomoc

Informacje o Gym Planner

  • Czym właściwie jest Gym Planner i dlaczego warto korzystać z serwisu?

    Gym Planner to nowoczesna wyszukiwarka trenerów personalnych, dietetyków i ekspertów fitness. Dzięki niej możesz rozpocząć współpracę z trenerem lub dietetykiem w najbliższej okolicy, a także skontaktować się online z ekspertami z całej Polski. Dzięki Gym Planner znajdziesz klub fitness, będziesz mógł podzielić się swoją opinią oraz chwalić się osiągnięciami!

  • Czym jest Polski Związek Trenerów Personalnych (PZTP)?

    Polski Związek Trenerów Personalnych (PZTP) to organizacja zrzeszająca społeczność trenerów personalnych. PZTP przede wszystkim udziela akredytacji dla instytucji organizujących kursy trenera personalnego na podstawie ustalonych wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Ministerstwem Edukacji Narodowej kwalifikacji trenera personalnego według ministerialnych Sektorowych Ram Kwalifikacji. Każdy trener personalny ma prawo do ubiegania się o licencję PZTP poprzez rekomendowane kursy, szkoły czy na kierunku studiów AWF ze specjalizacją trener personalny.

Jak zacząć korzystać z Gym Planner

Ważne funkcjonalności Gym Planner

Bezpieczeństwo moje i mojego konta

Stwórz własną stronę internetową.

Zyskaj możliwość prowadzenia podopiecznych online dzięki wbudowanym funkcjonalnościom narzędzia Gym Planner
Abonament 69 zł / miesiąc*

*Dotyczy pojedynczej transakcji. Twoja karta nie będzie obciążana automatycznie. Twoja strona zostanie aktywowana w ciągu 7 dni roboczych od dokonania płatności.


Stwórz własną stronę internetową

Zmiana hasła Hasło musi składać się z min. 8 znaków oraz zawierać małe i duże litery, cyfry i znaki specjalne (!@#$%^&*()_+-=<>?)

Twoje zgłoszenie zostało przesłane!

Dziękujemy, przyjęliśmy Twoje zgłoszenie. Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą we wskazanym przez Ciebie czasie.

Konto tego podopiecznego nie jest jeszcze aktywne

Ten klient nie uzupełnił swojego profilu i nie wypełnił jeszcze ankiet.
Poinformujemy Cię, gdy jego profil będzie aktywny i będziecie mogli się skontaktować.

Wróć do profilu

Trwa przekierowywanie

Zaczekaj chwilę, właśnie następuje przekierowanie do strony...